Led žárovky nabízejí mnohé možnosti

Vyzkoušejte naše žárovky i vy

Vstupem do EU jsme se mimo jiné zavázali k tomu, že budeme přijímat a plnit nové směrnice a nařízení, která jsou společná všem státům, které do EU patří. Mezi jednu takovou, řekněme inovaci a přitom pro spoustu z nás neznámou, jsou led žárovky a jejich používání. Do té doby jsme o nich možná jen slyšeli, ale otevřením trhu k nám do ČR začaly proudit i nové produkty splňující ekonomický provoz a další nároky, které jsou pro nás ale ještě dnes, spíše otazníkem.

Budete spokojeni s kvalitou žárovek

Hlavně starší ročníky asi namítnou, že žárovce klasické se nic nevyrovná. Ale chyba lávky! Led žárovky patří mezi to nejlepší, co nám dosavadní trh nabízí. Ano, cena je vyšší a té klasické se v tomto nevyrovná, ale můžete o té klasické říci, že vám vydrží doslova na roky? Můžete o klasické žárovce říci, že vám šetří vaše energetické výdaje, že nevyzařuje žádné IR nebo UV záření a vydrží i v případě jejího častého spínání? Asi jen stěží.

Nejsou to obchodní klišé

Led žárovky mají ještě spoustu výhod, které lze zmínit v porovnání se žárovkou klasickou, ale nic není lepším důkazem, než si její provoz vyzkoušet na vlastní kůži. K její koupi není nic jednoduššího, než navštívit náš obchod a vybrat si ze škály variant, které vám nabízíme. Vybírat můžete podle různých kritérií včetně cen.

Led žárovky nabízejí mnohé možnosti
3 (60%)1